Spor Ayakkabılarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayakkabının tabanı, ortopedik ve ergonomik olarak ayak yapınıza uygun mu kontrol edilmelidir.
 Spor Ayakkabılarda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Okunuyor Spor Ayakkabılarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor Ayakkabının tabanı, ortopedik ve ergonomik olarak ayak yapınıza uygun mu kontrol edilmelidir. Ayrıca spor ayakkabının tabanı, farklı spor dallarına uygun olarak farklı özelliklere sahip olmalı ve spor sırasında maruz kalınan darbe ve basıncı emebilme özelliğine sahip olmalıdır. Diğer yandan uzun bir kullanım ömrü için ürünün dayanıklılığı da oldukça önemlidir. Parmak ve tırnak sağlığı için ayakkabının ön ucu esnek ve yumuşak olmalıdır. Bunlara ek olarak bileği desteklemesi, olası sakatlıkları engelleyecek bir alt taban kaplamasına sahip olması ve dengeyi sağlayacak bir tasarıma sahip olması da önemlidir.

Spor Ayakkabı

Havaların Isınması ile Beraber Beyaz Ayakkabı Kombinlerde yerini aldı…

Erkek beyaz spor ayakkabı, havaların ısınmasıyla beraber yapılan kombinlerde yerini alır. Farklı tarz kıyafetlerle yakaladığı uyum müşterilerin beyaz renk tasarımlara yönelmeleri için zemini hazırlar. Rahatlık anlayışının ön plana çıktığı moda akımları, takım elbiselerin altına dahi erkek beyaz sneaker ayakkabı tercih edilmesinin önünü açar. Bu sayede bu modeller vazgeçilmez olmayı başarırlar. Beyaz renk avantajı kalite ve rahatlık kriteri ile birleşir. Gösterilen rağbetle doğru orantılı olarak markalar hazırladıkları koleksiyonlarda hem şık hem de rahat birçok beyaz erkek spor ayakkabı tasarımına yer verir. Müşterilerin beklentilerini karşılamak adına farklı üretim özelliklerine sahip modeller dizayn edilir.

Ürünlerin renkleri aynı olsa da tasarım çizgileri ve kullanım alanları çeşitlilik gösterir

Ürünlerin renkleri aynı olsa da tasarım çizgileri ve kullanım alanları çeşitlilik gösterir. Üretim sürecinde genel olarak spor modellerin konforlu olmasına özen gösterilir. Bu doğrultuda da ayak anatomisi dikkate alınır. Müşterilere yapacakları beyaz klasik spor ayakkabı erkek seçimde kendilerine uygun olan modelde karar kılmaları tavsiye edilir. Giyilen tasarımda ayağın bir bütün olarak topuk, parmaklar ve orta kısmının rahat etmesi gerekir. Tercih edilen modelin ayağı sıkmadan kavraması giyim konforu açısından oldukça önemlidir. Ayağın fazla sıkan veya bol bırakan üründen istenen verim alınamayabilir. Yürüme esnasında çeşitli rahatsızlıkların hissedilmesine neden olabilir. Siz de zevkinizi yansıtan tasarımlara sahip olmak için Trendyol üzerinden erkek beyaz spor ayakkabı satın alabilirsiniz.

Spor Ayakkabılarda Numaralandırma…

Erkek spor ayakkabılar ayağınıza tam olarak uyacak şekilde tasarlandığı için size uygun numaraları bulmanız artık son derece kolay. Numaralandırmalar kesirli sayıları da içeriyor. Geniş boyutlandırmalar sayesinde ayağınıza en uygun numarayı satın alabilirsiniz. Bir basketbol ayakkabısı çoğunlukla bileklerinden kelepçelenecek bandajlara ya da boğazlı tasarımlara sahip olabiliyor. Bu tip ayakkabılar, büyük ölçüde ayarlanabilir, esnek kullanım da sunuyor ve doğru ayak numarasını seçtiğiniz sürece hemen her bilek tipine uyum sağlıyor. Çıplak ayak bilekleri sergilemek geçerli bir trend olsa da ilginç baskılara sahip renkli çoraplar giyilerek daha cesur bir görüntü elde edebilir ya da boğazlı bir model seçerek günlük pantolonlarınızı daha çarpıcı şekilde tamamlayabilirsiniz. Rahat giyim ve aktif yaşamın bir parçası haline gelen koşu ayakkabıları “jogger” olarak da biliniyor. Koşu ayakkabıları kalıpları gereği oldukça rahalar ve denim pantolonlar bazı klasik koşu ayakkabılarıyla eşleştirildiğinde şık görünüyorlar. Bu ayakkabılar ne çok sıkı ne de güvenli hissettirmeyecek kadar gevşek. Beyaz bir jogger Tek renkli bir kıyafeti tamamlamanın en doğru yollarında biri…

 

 

 

 

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın