Hande Erçel ve Sitare Akbaş birbirlerini sildiler

 Hande Erçel ve Sitare Akbaş birbirlerini sildiler
Okunuyor Hande Erçel ve Sitare Akbaş birbirlerini sildiler

Hande Erçel ile yollarını ayırdıktan sonra yalnızlığı seçen Murat Dalkılıç, gönlünü eski sevgilisinin rol arkadaşı Sitare Akbaş’a kaptırmıştı.

Çift, iki hafta evvel Etiler’de objektiflere yansımıştı. Erçel’in bu birlikteliğe ne reaksiyon vereceği merak konusu olmuştu.

SÜRPRİZ ATAK

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile keyifli birlikteliği süren Hande Erçel’den sürpriz atak geldi. Erçel, eski aşkı ile aşk yaşayan yakın dostu Akbaş’ı toplumsal medyada takipten çıktı.

Ünlü oyuncunun akabinde Sitare Akbaş’tan da karşı atak geldi. Akbaş da Erçel’i Instagram’dan silerek, ortalarındaki bağların koptuğunu gözler önüne serdi.

Murat Dalkılıç, iki hafta evvel sevgilisi Sitare Akbaş ile birlikte Etiler’deki bir yerden çıkarken görüntülenmişti. Birçok kere gazetecilerin bağlantısı hakkındaki sorularına sitem eden 38 yaşındaki Dalkılıç, suskunluğunu korumuştu.

‘HANDE’ SORUSU GÜLDÜRDÜ

Akbaş ise muhabirlerin, “Arkadaşınız Hande Erçel ile aranızın açıldığı gerçek mu?” sorusuna gülümsemek ile yetinmişti. İkili, akabinde araçlarına binerek, süratle gözlerden kaybolmuştu.

“DOSTÇA AYRILDIK” DEMİŞTİ

Müzikçi Murat Dalkılıç ve oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz sene alakalarını sonlandırmıştı. Erçel, yaptığı açıklamada Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirtmişti.

Ayrılık sonrası bahisle ilgili rastgele bir açıklamada bulunmayan müzikçi, Erçel’i silmişti. Dalkılıç’ın bu atağının akabinde Hande Erçel de eski sevgilisini toplumsal medyada takip etmeyi bırakmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın