ÜNLÜ YAZAR CİHAN TUNA ARSLAN

 ÜNLÜ YAZAR CİHAN TUNA ARSLAN
Okunuyor ÜNLÜ YAZAR CİHAN TUNA ARSLAN

‘Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından Yazar Cihan Tuna Arslan kitapları ile ilgili açıklamalarında“Sosyoloji ve psikoloji üzerine kitaplar yazıyorum. sosyoloji ve psikoloji üzerine kitaplar yazıyorum. Yazdığım kitapların tüm gelirlerini @cakbipati derneği aracılığıyla sokak hayvanlarına bağışlıyorum. Blog hesabımda ve wep sitemde insanların hayatlarını değiştirebileceği finansal bilgiler ile birlikte kişisel gelişim ve motivasyon içerikli makale ve görseller paylaşıyorum.
Dünyayı gezerken edindiğim bilgileri, yeni keşfettiğim ülkeleri ve yeni tanıştığım insanlar ile yaşadığım maceraları paylaşıyorum.” dedi. Aynı zamanda ‘Türkiye Büyüyor’ projesinde sponsor olan Cihan Tuna Arslan” Hedefim okullarda öğretilmeyen refah zihniyetini insanlara öğretip hayatta hedeflediği yere gelmek konusunda henüz istediği başarıyı gösterememiş kişilere finansal eğitimler ile destek verip onları başarı ve mutluluk yolunda desteklemek.
Türkiye’den dünya çapında başarı elde etmiş vizyoner ve milyonerler yetiştirmek. Yakın zamanda Instagram’da 1 milyon takipçiyi aşıp daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla insanın hayatına dokunmak için gezdiğim ülkelerde düzenlediğim seminerlerden kesitleri ve hayat tarzımı hikayelerimde paylaşmaya çalışıyorum.
Şimdiye kadar 20 farklı ülkede düzenlediğim yüzlerce seminerin ötesinde, 3 yeni kitap yazmak ve benim gibi dünyayı gezebilecek imkanlara sahip olan insanlar yetiştirmek. Özellikle üniversite öğrencileri ile yakın temasta olmaya özen gösteriyorum, hayatında henüz hiç yurtdışına çıkmamış öğrencilere burs verip onları uluslararası seminerlerimde aileleri ile birlikte misafir ediyorum.
Onlar için unutulmaz bir anı yaratmak ve hep hatırlanmak güzel bir his…

‘Türkiye Büyüyor’
iletişim 0532 628 23 59

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın