DOĞAL HASAT MARKETİ ÇOK YAKININIZ’DA

 DOĞAL HASAT MARKETİ ÇOK YAKININIZ’DA
Okunuyor DOĞAL HASAT MARKETİ ÇOK YAKININIZ’DA

Türkiye Büyüyor Projesinin’ sponsorlarından Doğal Hasat Marketi ortaklarından Ayşegül Artar, Doğal Hasat Marketim ile ilgili açıklamalarında “Son zamanlarda dünyadaki kontaminasyonun aşırı derecede artması, insan sağlığını doğrudan ve dolaylı olarak tehlikeli bir hale getirmiştir.

Yetiştirilen ürünlere bile güvenilmez hale gelindi. Bir yandan hava ve toprak kirliliği diğer yandan suni katkılı üretimler sağlıksız bir yaşam sürmemize ve bağışıklığımızın bozulmasına sebebiyet veriyor. İşte doğal hasat ürünleri bu olumsuzluklardan etkilenmeyerek sofranıza kadar her ürünü sağlıklı, temiz ve katkısız getirmeyi hedeflemiştir… Üretimimiz son derece tabii ve doğal yollarla yapılmakta olup güvenli bir şekilde tüketime sunulmaktadır…

İddaa ediyoruz ki; kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sunuyoruz. Doğal Hasat Marketim 2021 Ocak ayında hizmetine başlamış, vwww.dogalhasat.com adresiyle dijital satış pazarında yerini almış bulunmaktadır. Doğal Hasat Marketim’de Doğal Hasat Aydın Yöresi Doğal Sızma Zeytinyağı, Doğal Hasat Polen, Siirt Kekik Balı, Doğal Hasat Siyah Çay, Doğal Hasat, Saf Zeytinyağlı Sabun, Siirt, Fıstığı Duble Ana Çatlak, Doğal Hasat, Kahvaltılık Zahter, Doğal Hasat, Siyez Unu ve daha birçok ürün bulmak mümkün.” sözlerine yer verdi.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Adres : Sinan paşa mah. ilhan sk. 12/1 Beşiktaş İSTANBUL

Web Sitesi : www.dogalhasat.com

İnstagram:  @dogalhasatmarketim

‘Türkiye Büyüyor Projesi’ iletişim: 0532 628 23 59

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın